Fly

„Vždy pokroková, nikdy konvenční“ – přesně taková je obuvnická značka FLY London, která byla ve Velké Británii založena roku 1994 a letos tak slaví úctyhodných 23 let existence. Za tu dobu mimochodem stihla své aktivity rozšířit i do dalších sfér, a kromě obuvi tak každou sezónu nabízí i opasky, kabelky a pánské tašky, v letní sezóně dokonce i sluneční brýle. Dnes jsou boty a módní doplňky s logem FLY London k dostání po celém světě; nejnovějším úspěchem v tomto směru je otevření vlajkové prodejny v centru New Yorku.

Dámská i pánská obuv FLY London v sobě nezapře výraznou inspiraci přírodou a pohodovou atmosférou, která v ní panuje; město jakožto zdroj inspirace však nezůstává pozadu. Výsledkem je dokonalé spojení dvou protikladných světů: casual obutí, z kterého na jednu stranu dýchá až povznášející pohodlí, a které na druhou oslňuje jistým nadhledem a pomyslným sebevědomím. Jinými slovy boty, které v džungli velkého i malého města vždy dovedou najít ten správný směr.

FLY LONDON JARO/LÉTO 2019

Kolekce pro období jaro/léto 2019 zůstává věrná naturelu značky: mix přírodních a městských prvků, který zaujme neotřelým a módním vzhledem. Kolekci dominují barevné tóny a syté barvy. Vzory a struktury materiálů kopírují jak městskou architekturu, tak tvary, které jsou k vidění v přírodě.